Tort Koerale

KINGITUS KOERALE

Kuidas valida oma koerale õige tort?

Lühidalt öeldes valige milline tort Teile kõige rohkem meeldib.

Kindlasti võiks vaadata tordi suurust, pisemale koerale pisem kui just ei ole plaanis külalisi kutsuda. Kui soovite suuremat, siis meie tordid säilivad laboritesti järgi külmkapis 7 päeva kuid pigem soovitame 4 päeva sest siis on tort ka visuaalselt ilusam.

Kuid siiski on koertel erinevaid allergiad ja seda tasuks tordi valimisel arvesse võtta. Muidugi kui mingi tort on tõesti väga südame lähedane, siis saame koostisosi muuta, et saaksite sobiva tordi.

Kuna tuleb päris tihti ette, et koerad lausa kugistavad meie tordid sisse, siis kugistamist võiks ikkagi jälgida. Liiga kiiresti süüa ei ole hea ja kui näete et koer kugistab, siis ärge hakake ka enam takistama, tõenäosus on, et kugistab veel kiiremini ja võib selle välja oksendada. Kui koer on tuntud kugistaja, siis pigem anda väigsemate tükde kaupa. 

Kuidas meie koogid on tehtud?

Kasutame enda tortides võimalikult neutraalseid toiduaineid; (kaerajahu, keedetud tatar, veisehakkliha, tuunikala, banaan, muna, porgand, mustikad jne.) Oleme need koostöös veterinaaridega valinud et pakkuda tasakaalustatud ja tervisliku söögikorda.

Meie koogid on värsked, tehtud Eestis käsitööna ja värskest toorainest.

Oleme otsustanud kasutada mitte säilitusaineid. Poodides( PetCity, Urr & Nurr ning MyPet) kus on meie küpsetised müügil, kasutame sügavkülmutamis meetodid, tahame et meie tooted oleks tervislikud ja ohutud Sinu koerale. 

Kust saab RuudiCakese osta?

Meie e-poest: www.ruudicakes.com

Lemmikloomapoed: PetCity, Urr & Nurr ning MyPet.

ERITELLIMUSED

 

Meie valikus on koertele suur hulk erinevaid torte ja küpsetisi kuid meile meeldivad ka põnevad väljakutsed, seega kui Teil on põnevaid ideid oma koera tordi suhtes, siis kirjutage julgelt meile, meil on super proffid kondiitrid ja teeme kindlasti ühe vägava tordi selleks eriliseks päevaks.

Shopping Cart